O nas

Gospodarstwo Agromurena to doskonałe miejsce dla ludzi szukających wypoczynku i relaksu. Jest ono położone w ustronnym miejscu, w okolicy otoczonej wodą i lasem można spędzić spokojne chwile. Otaczająca natura daje możliwość spędzenia niezapomnianych chwil.

Nasze gospodarstwo, otoczone  oferuje różne sposoby na aktywne spędzenie czasu. Można znaleźć tutaj wiele wspaniałych miejsc. Okoliczne lasy i miejsca posiadające niezwykły urok są prawdziwym magnesem dla tych, którzy lubią spacerować.  Zaś Ci, którzy wolą odprężyć się, z dala od miejskiego zgiełku znajda tutaj relaks w zaciszu naszego gospodarstwa.

Dla wędkarzy to prawdziwy raj, ponieważ w pobliżu w otaczających zbiornikach wodnych można złowić doprawdy wielkie okazy ryb. Można zatem wrócić z urlopu nie tylko wypoczętym, ale również z pokaźnym trofeum.

W naszym gospodarstwie zatroszczyliśmy o potrzeby dzieci. przygotowaliśmy wiele atrakcji. Posiadamy basen dla dzieci  ze zjeżdżalnią, dużą piaskownicę. Dzieci mogą wyszaleć się na trampolinie i huśtawkach. Mamy też rowerki, hulajnogi i inne pojazdy do zabawy. Można też wziąć kajak popływać. Przy domu znajduje się mini-zoo, gdzie mamy zwierzęta domowe oraz sarenki.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzin Gospodarstwa „Agromurena” i do zapoznania się z naszą  ofertą. Zapewniamy ciepłą atmosferę i każdego gościa witamy z radością. Pragniemy abyś wypoczął w cudownym otoczeniu i nabrał sił, a kiedy wyjedziesz, abyś zatęsknił.

Zapraszamy serdecznie!