Gospodarstwo Agroturystyczne AgroMurena

nasze

gospodarstwo

WYPOCZYNEK

i relaks

Gospodarstwo Agromurena to doskonałe miejsce dla ludzi szukających wypoczynku i relaksu. Jest ono położone w ustronnym miejscu, w okolicy otoczonej wodą i lasem można spędzić spokojne chwile. Otaczająca natura daje możliwość spędzenia niezapomnianych chwil.
Nasze gospodarstwo oferuje różne sposoby na aktywne spędzenie czasu. Można znaleźć tutaj wiele wspaniałych miejsc.

SPORT

i adrenalina

Nasze gospodarstwo jest też idealną bazą wypadową dla miłośników paralotniarstwa oraz motoparalotniarzy. Posiadamy dla nich pas startowy oraz hangar na niezbędny sprzęt. Dla paralotniarzy idealnym miejscem na start jest stok izerski oraz startowiska po czeskiej stronie w okolicach Liberca. 

Spokój i

cisza

Zatroszczyliśmy się także o to aby nasi goście nie wychodząc poza obszar naszego gospodarstwa także mogli skorzystać z jego uroków. Duży ogród, bliskość wody sprawi że każdy z Państwa będzie poczuć się zrelaksowany. 

dla fanów

ryb

Dla wędkarzy to prawdziwy raj, ponieważ w pobliżu w otaczających zbiornikach wodnych można złowić doprawdy wielkie okazy ryb. Można zatem wrócić z urlopu nie tylko wypoczętym, ale również z pokaźnym trofeum.

atrakcje dla

dzieci

W naszym gospodarstwie zatroszczyliśmy o potrzeby dzieci. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Posiadamy basen dla dzieci ze zjeżdżalnią, dużą piaskownicę. Dzieci mogą wyszaleć się na trampolinie i huśtawkach. Mamy też rowerki, hulajnogi i inne pojazdy do zabawy. Można też wziąć kajak popływać. 

Nasze

pokoje

Postaraliśmy się aby były one komfortowe i wygodne. Zostały starannie urządzony, aby zapewnić Ci dużo przestrzeni i relaksu podczas pobytu. Z pewnością poczujesz się jak w domu i będziesz mógł cieszyć się spokojem oraz pięknem otaczającej nas przyrody. Zapraszamy do naszego gospodarstwa turystycznego i życzymy udanego pobytu!

Scroll to Top